AĞIR CEZA MAHKEMELERİ
ÇOCUK MAHKEMELERİ
1. Ağır Ceza Mahkemesi
Adnan YILDIRIM
1. Çocuk Mahkemesi
Hakan KUZU
1. Ağır Ceza Mahkemesi
Gülben DURAN
2. Çocuk Mahkemesi
Kamil YİĞİT
1. Ağır Ceza Mahkemesi
Ahmet ÖDÜL
3. Çocuk Mahkemesi
Yavuz KOÇ
1. Ağır Ceza Mahkemesi
Zafer TURAN
İnfaz Hakimliği
Namık Kemal YAŞAR
2. Ağır Ceza Mahkemesi
Devlet DEMİRBİLEK
ASLİYE TİCARET MAHKEMELERİ
2. Ağır Ceza Mahkemesi
Ali Osman SAMSA
1. Asliye Tic. Mah. Başkanı
Duran DEMİR
2. Ağır Ceza Mahkemesi
Elmas SIRAKAYA
1. Asliye Tic. Mah. Üye
Nilgün TOROSLU
2. Ağır Ceza Mahkemesi
Demet AKDAĞ
1. Asliye Tic. Mah. Üye
Hatice ÖZEN
3. Ağır Ceza Mahkemesi
Mustafa KAHVECİ
2. Asliye Tic. Mah. Başkanı
Refik EĞRİ
3. Ağır Ceza Mahkemesi
Hasan AYDIN
2. Asliye Tic. Mah. Üye
Ruşen GEDİK
3. Ağır Ceza Mahkemesi
Abdulvahap AKBOĞA
2. Asliye Tic. Mah. Üye
Niyazi AKDOĞAN
3. Ağır Ceza Mahkemesi
Necati BARK
ASLİYE HUKUK MAHKEMELERİ
4. Ağır Ceza Mahkemesi
Celal KARAKURT
1. Asliye Hukuk MahkemesiSevim AKGEDİK
4. Ağır Ceza Mahkemesi
Osman İlter DOĞAN
2. Asliye Hukuk MahkemesiFatih SARIKAYA
4. Ağır Ceza Mahkemesi
Merve ADIGÖZEL
2. Asliye Hukuk MahkemesiHakan TAŞKALE
4. Ağır Ceza Mahkemesi
Murat KOCACIK
3. Asliye Hukuk MahkemesiMehmet DABAK
5. Ağır Ceza Mahkemesi
Fatih AKÇAY
4. Asliye Hukuk MahkemesiAhmet BAYRAM
5. Ağır Ceza Mahkemesi
Müge AKBIYIK
5. Asliye Hukuk MahkemesiAbdulkadir HÖKELEK
5. Ağır Ceza Mahkemesi
Abdullah Aydoğan KARAKILIÇ
AİLE MAHKEMELERİ
5. Ağır Ceza Mahkemesi
Gürsel ÜNSAL
1. Aile Mahkemesi
Ayhan ÖZBERK
ASLİYE CEZA MAHKEMELERİ
2. Aile Mahkemesi
Ayşegül BEKİROĞLU
1. Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet ATAŞ
3. Aile Mahkemesi
Faruk ÖZSU
2. Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet Vedat SERİN
4. Aile Mahkemesi
Serhat BENLİ
3. Asliye Ceza Mahk. 1/2
Halil GÜRCAN
5. Aile Mahkemesi
Gülşen ŞENER
3. Asliye Ceza Mahk. 1/2
Doğan ŞAHİN
6. Aile Mahkemesi
Serhat BULUT
4. Asliye Ceza Mahkemesi
Bülent COŞKUN
İŞ MAHKEMELERİ
5. Asliye Ceza Mahkemesi
Ayhan YILDIRIM
1. İş Mahkemesi
Sevgi TOPUZ ( YILMAZOĞLU )
6. Asliye Ceza Mahkemesi
Hasibe ZÖHRE
2. İş Mahkemesi
Mustafa ŞEN
7. Asliye Ceza Mahkemesi
Nuh GÜLER
3. İş Mahkemesi
İsmail EROL
8. Asliye Ceza Mahkemesi
Filiz DÜZENLİ
4. İş Mahkemesi
İsmail DÜZENLİ
9. Asliye Ceza Mahkemesi
Aydın MENGÜLLÜOĞLU
5. İş Mahkemesi
Mehmet Oğuz YAMAN
10. Asliye Ceza Mahkemesi
Dilek ERDAL
6. İş Mahkemesi
Oya CANBOLAT
11. Asliye Ceza Mahkemesi
Sebahattin ARAS
İCRA MAHKEMELERİ
12. Asliye Ceza Mahkemesi
Derya BAYBURTLUOĞLU
1. İcra Mahkemesi
Nevin FIRINCIOĞULLARI
13. Asliye Ceza Mahkemesi
Yaşar GÜNEŞ
2. İcra Mahkemesi
Kemal KURT
14.Asliye Ceza Mahkemesi
Bilge OLCAR
3. İcra Mahkemesi
Selçuk ZÖHRE
15.Asliye Ceza Mahkemesi
Bayram KORKMAZ
4. İcra Mahkemesi
Akın SİDELİ
16.Asliye Ceza Mahkemesi
Ömer ÖZTÜRK
SULH HUKUK MAHKEMELERİ
17.Asliye Ceza Mahkemesi
Suat SONAY
1. Sulh Hukuk Mahkemesi
Yeşim KAYALI GÖNEN
18.Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet Uğur AKBULUT
2. Sulh Hukuk Mahkemesi
Yasemin DEMİR
19.Asliye Ceza Mahkemesi
Tamer YALÇIN
3. Sulh Hukuk Mahkemesi
Cengiz TOPELÇAY
20.Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet AVCI
4. Sulh Hukuk Mahkemesi
Ömer Nasuh ŞAHİN
21.Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet GÖZTAŞ
TÜKETİCİ MAHEKEMELERİ
SULH CEZA MAHKEMELERİ
1.Tüketici Mahkemesi
Mustafa ÇOLAKER
1.Sulh Ceza Hakimliği
Hüsnü ÖKSÜZ
2.Tüketici Mahkemesi
Mustafa GEZMEN
2.Sulh Ceza Hakimliği
Barış BAKİ
3.Tüketici Mahkemesi
Suzan AKÇAY
 
Kadastro Mahkemesi 1/2
Mahmut AYDOĞMUŞ
  
Kadastro Mahkemesi 1/2
Mehmet Sedat DEVECİ
Mersin Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 20.03.2012 ] - Webmaster : Cumali GÖÇER
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.